Máme moc velkou radost, že nás navštívilo tolik krásných a nápaditých masek a že jsme si užili bezva odpoledne.
Velké poděkování patří všem, kteří pomohli s organizací a přípravou celé akce. Děkujeme také za krásnou výzdobu od žáků ZŠ i MŠ – jejich výrobky vytvořily tu pravou karnevalovou atmosféru.
Bylo to moc fajn a těšíme se zase příště!


Facebook