Milí rodiče,

prosím vás o zaslání vašich pokynů k odeslání vratky za stravné a školné na můj e-mail: hmoravcova@zs-sedliste.cz.

Je možné zaslat mi číslo vašeho účtu, kam přeplatek pošlu nebo dohodnout termín pro výplatu ve škole na pokladně. Pokud budete chtít, lze přeplatek převést do dalšího školního roku.

Dále potřebuji vyplnit přihlášky na stravování na příští školní rok 2020-2021. Lze ji stáhnout na stránkách školy nebo tiskopisy budou ve schránce u hlavního vchodu u školy nebo vyzvednout v kanceláři školní jídelny.

Termín odevzdání přihlášky je nejpozději do 19.6.2020.

Je možné se domluvit i telefonicky 374787708 nebo 608522196.

Příhláška ke stravování ke stažení zde

Helena Moravcová vedoucí školní jídelny

Jídelna jako součást základní školy je zařazena do sítě pod číslem 102628751 a byla uvedena do provozu v roce 1985. Je umístěna v prvním patře stravovacího pavilonu, jež má 2 samostatné vchody - pro strávníky a zásobování. Kapacita jídelny je 80 dětí.

Vnitřní řád školní jídelny